Deser z nasionami Chia migdałami i winogronem

Deser z nasionami Chia zagościł na dobre w moim domu. Uwielbiamy ten deser. Chia dobrze smakują w połączeniu z rześkimi, soczystymi owocami. Dlatego za każdym razem staram się  łączyć deser z nasionek z jakimiś różnymi owocami. Oczywiście dodatki typu orzechy migdałowe, pestki słonecznika czy są mile widziane. Deser jest pożywny i może być stosowany podczas diety odchudzającej. Osoby na diecie mogą zrezygnować z cukru waniliowego i użyć mleka 0% lub 0,5%.

Nasionka Chia zyskują co nóż nowych wielbicieli. Nic dziwnego. Są źródłem bardzo cennego błonnika, wielu minerałów i kwasów omega3. Pisałam już artykuł na temat nasionek Chia. Post znajdziecie tutaj : zdrowotne nasionka Chia. 
Jeżeli zastanawiacie się gdzie kupić nasionka Chia, to możecie liczyć na moja pomoc. Zaglądnijcie do sklepu zdrowystragan.pl, w którym kupcie nie tylko nasionka Chia ale również wiele artykułów typu superfood. Sklep prowadzi Grupa MTS – sprawdzony i polecany dystrybutor produktów. W sklepie możecie również kupić naturalne kremy i środki myjące. Pamiętajcie-  zdrowe odżywianie to podstawa. Jeżeli na codziennie macie czasu na zdrowe posiłki, postarajcie się, chociaż od czasu do czasu sporządzić sobie choćby taki właśnie deserek 🙂

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.