Menu

Co potrafi robot kuchenny Kohersen Mycook

Bardzo lubię gotować i piec, co już chyba zauważyliście. Interesuję się
również nowinkami z dziedziny kuchennego AGD. Uważam, że nowoczesność i
ułatwienie pracy w kuchni jest super sprawą. Możecie pomyśleć, że jestem
leniwa, ale nie o to tu chodzi. Dlaczego by nie skorzystać z pomocy
jaką oferuje nam robot kuchenny podczas gotowania czy pieczenia? Czy fakt, że przygotowanie posiłków jest krótsze, szybsze i łatwiejsze czyni z nas osoby leniwe? Bez przesady :).
Lubię gadżety kuchenne, bo lubię przebywać w kuchni i każde
przetestowanie nowego sprzętu daje mi wiele frajdy, dlatego w styczniu
ukaże się artykuł, w którym przetestuję dla Was robota kuchennego Kohersen Mycook. Dzisiaj chce Wam, moi kochani czytelnicy, przekazać kilka informacji na temat właśnie tegoż robota. Zapraszam do lektury 🙂

Jakie dania można przygotować w robocie kuchennym Kohersen Mycook?

Hiszpańskiej marki robot jest wielofunkcyjny i to w każdym znaczeniu tego słowa. Możecie przygotować w nim każde danie zaczynając od przystawek, przez ciasta, kończąc na zupach czy napojach alkoholowych. Robot ugotuje Wam na parze warzywa, rybę czy też mięso. Jeśli bez kotletów schabowych nie możecie żyć, to urządzenie usmaży je dla Was. Robot posiada możliwość gotowania w technologi indukcji, więc możecie przygotować w nim także zupę, sos czy ugotować mleko, a nawet jajka. Bardzo podoba mi się funkcja wyrabiania ciasta np. na chleb czy pizzę oraz ciasta. jest to super sprawa, nie musicie sobie brudzić rąk, i wyciągać nieporęczną stolnicę. Robot całą brudną robotę wykona za Was. Do tego w robocie możecie szatkować warzywa i owoce, przyrządzać desery i lody. Mielić, ubijać pianę z białek i miksować. Możecie przygotować Robotem steruje się bardzo prosto, posiada 10 prędkości + funkcję turbo. W robocie została umieszczona również waga, dzięki której zważycie idealnie produkty, które chcecie użyć np. do ciasta. 

 

Czy robot kuchenny Kohersen Mycook jest prosty w obsłudze?

Myślę, że jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przygotować składniki na potrawę, zaprogramować czas gotowania/pieczenia/smażenia/mieszania itd. ustawić temperaturę i prędkość i oczekiwać na pyszne danie :). Powiem Wam szczerze, że już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła go wreszcie wypróbować. Myślę, że korzystanie z tego robota to wielka frajda i oszczędność czasu. 

Gdzie można kupić robot Kohersen Mycook?

Na stronie  www.kohersen.pl znajdziecie to wspaniałe urządzenie. Z tego co wiem to mają teraz promocję i cena tego robota jest dużo niższa. Oprócz promocji na stronie znajdziecie dokładniejsze dane i informacje o produkcie. Dodatkowo widziałam tam mnóstwo przepisów kulinarnych na pyszne dania, które możecie w robocie Kohersen Mycook przygotować. Warto odwiedzić tę stronkę.

 

Zapisz

Zapisz

Print Friendly, PDF & Email
Tagi:

1 thought on “Co potrafi robot kuchenny Kohersen Mycook”

  1. Boni pisze:

    …no no…super sprawa, chyba przeprowadzę się do Ciebie :):):)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.